Cinemassacre
#1
Postanowiłem to tutaj wrzucić, mimo że pewnie dla większości ta postać będzie nieznana. Ale i im polecam bardzo!

James Rolfe to internetowy komik i twórca fabularnych filmów, który zasłynął przede wszystkim postacią Angry VideoGame Nerda. Wybuchowego recenzenta złych gier komputerowych. Recenzuje on tytuły z lat 80-90, a więc same - można by rzec - klasyki. Gry na Amigę, Pegasusa i tego typu. Robi to w przezabawny sposób. Na jego filmach nie można się nigdy nudzić i wypchane są po brzegi humorem.

W filmie, który Wam dzisiaj prezentuje opowiada on o swojej twórczości. Jest to rewelacyjne studium na temat tworzenia filmów w domowych warunkach. Polecam jak cholera. Obejrzeć całe do kawy czy innego posiłku, nawet jeśli autor nie jest Wam znany.

Opisuje on jakim koszmarem był montaż w dawnych latach, jakim sposobem dodawał napisy na ekranie w swoich filmach i jak montował filmy za pomocą "start - stop" w swoim urządzeniu do VHS.
Wspomina także o sytuacjach gdzie podczas ustawki na kręcenie filmu zmuszeni byli prosić mamę o pomoc. Przedstawia techniki jakie wykorzystywał kręcąc swoje filmy (jak np.filmowanie do góry nogami z użyciem makiet), pokazuje jak swój garaż przemienił w cmentarzysko albo wypożyczalnię kaset do filmu. Ten mały dokumencik to szalenie ciekawe i inspirujące video. Polecam jak nic innego!

Kilka screenów na zachęte a poniżej film:

[Obrazek: 9ZFUfkZ.png]

[Obrazek: eb2ba938592e4fad805285a.png]

[Obrazek: yI8Ranr.png]

FILM:

[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości