Canon LEGRIA HF M31
#1
Witam,
Chciałbym się spytać czy warto jest kupić kamerę Canon LEGRIA HF M31. Chciałbym jeśli już przeznaczyć na zakup do 3000 zł. A ona akurat kosztuje 3000. Montować będę najprawdopodobniej w 1080p.
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
#2
Tak sformułowane pytania są trochę bez sensu. Pewnie, czasem z góry można powiedzieć, ze dany model jest do dupy (i być może o to pytasz).
Ale ogólnie nikt tego nie jest w stanie ocenić, czy warto. Ważne, do czego będziesz jej używał, jak funkcje są ważne. Dla mnie np. poważną wadą jest mimo wszystko brak złącza firewire oraz wejść analogowych av.
Dla innej osoby będzie to rodzaj przetwornika. Dla innych np. opinia o słabych bateriach albo np. dźwięku. Może się okazać, że zależy Ci na perfekcyjnym obrazie, dźwięk nie jest tak istotny i akurat ten model będzie świetny. Albo bedzie miał dobre i to i to, ale drogie baterie i problem z zamiennikami, albo nie będzie miał wygodnej stopki do mikrofonu (albo w ogóle jej nie będzie miał...). Itd. Itp.
Może akurat ktoś ma ten model, ale zdecydowanie lepszym wyjściem jest analiza serwisów typu camcorderinfo czy podobnych, pooglądanie wykresów, poczytanie tabel.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#3
Dzięki efix, brakowało mi właśnie takiej wiedzy, rzeczywiście, teraz jak czytam to pytanie to widzę, że jest bez sensu. Dzięki poszukam na stronie camcorderinfo.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości