Berlin
#1
Taki krótki filmik z przejażdżki po Berlinie

Zapraszam do oceny
Odpowiedz
#2
Fajny film! Jaką kamerą był uwieczniony?
Odpowiedz
#3
Czy fajny? połowa ujeć jest do przyjęcia jeśli trzymać się opisu... reszta to niepasujące ujęcia. Montaż... cięzko mówić o montażu skoro połowa ujęć do siebie jie pasuje. Jestem jak najbardziej za takimi produkcjami, ale trzeba to robić z głową a nie sklejać co nam pod rękę podejdzie. Rób dalej to co robisz a na pewno coś tego wyjdzie. Pozdrawiam 4/10
Odpowiedz
#4
A mnie się podobał, bo formę ma teledyskową więc niekoniecznie musi przedstawiać coś konkretnego. Ot, taki zestaw różnych migawek z miasta. Przejazd karetki całkiem nieźle wyszedł.
Odpowiedz
#5
(12-22-2011, 0:38)nozownik0 napisał(a):  Czy fajny? połowa ujeć jest do przyjęcia jeśli trzymać się opisu... reszta to niepasujące ujęcia. Montaż... cięzko mówić o montażu skoro połowa ujęć do siebie jie pasuje. Jestem jak najbardziej za takimi produkcjami, ale trzeba to robić z głową a nie sklejać co nam pod rękę podejdzie. Rób dalej to co robisz a na pewno coś tego wyjdzie. Pozdrawiam 4/10


Spoko, to tylko był test aparatu (Canon 5d). Ten filmik nie miał mieć sensu, zmontowałem sobie tak o do rytmu, a muzyka mi akurat podpasowała do Berlina by night.

Z tego materiału muszę zrobić taki reportaż z wystawy, ale zżerała mnie ciekawość jak wyszła ta noc Canonowi i jak to wyjdzie w montażu :) więc skleiłem tak sobie.


Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości